"אנחנו מאוד מרוצים מהחבר'ה ומאיך שהם עובדים, אנחנו בטוחים שזה ישתפר"

עוזר המאמן ליאור קרת: "יש לנו הרבה עבודה" (צילום: עמית סמיקט)

23/09/2020

קצת פחות מחודש לפני המחזור הראשון בליגת ווינר, אירחה אתמול עירוני "חי מוטורס" נס ציונה את הפועל "יוסי אברהמי" אילת למשחק במסגרת שמינית גמר גביע ווינר סל.

 

נס ציונה, שעלתה למשחק ללא ליאור קררה ועמית עבו הפצועים, ניצבה ברבע השלישי ביתרון דו ספרתי לאחר מחצית ראשונה הפכפכה, אולם קאמבק של הדרומים החזיר אותם למשחק ולאחר דרמה בסיום הכתומים נכנעו 94:90 ורשמו הפסד ראשון במסגרת ההכנה.

 

עוזר המאמן ליאור קרת: "סיומת דרמטית, חבל שלא נגמר לצד שלנו אבל זה הכדורסל. אנחנו מרוצים שדביון לקח את הכדור האחרון ובטוחים שבפעמים הבאות זה ייכנס. יש לנו הרבה עבודה, להיכנס לכושר, יש מה לשפר גם ברמת הירידה להגנה וגם ברמת הביצוע של הדברים ההגנתיים. שהשחקנים הפצועים שלנו יחלימו יהיה יותר קל לכולם. אנחנו בסך הכל מרוצים מלא מעט מהלכים גם בהגנה וגם בהתקפה. השיתוף של הכדור ומאמץ הגנתי טוב.  אנחנו מאוד מרוצים מהחבר'ה ומאיך שהם עובדים. אנחנו בטוחים שזה ישתפר".

 

אור קורנליוס (צילום: עמית סמיקט)

 

קרת התייחס גם לאור קורנליוס, שפתח בחמישייה וסיים עם 11 נקודות: "אותנו אור לא הפתיע. אנחנו סומכים עליו ומאמינים בו. אור עובד מאוד קשה ורוצה להצליח. כיף לראות שחקן שעובד קשה ועתידו עוד לפניו".

 

הסיבוב השני בליגה הבלקנית Delasport יוצא לדרך

הסיבוב השני בליגה הבלקנית Delasport יוצא לדרך

25/10/2020
ב-01.11: עירוני נס ציונה פותחת עונה באילת

ב-01.11: עירוני נס ציונה פותחת עונה באילת

22/10/2020
הפסד דרמטי באילת

הפסד דרמטי באילת

17/10/2020