אלעד חסין: ״החיבור והאנרגיות היו בצד שלנו״

המאמן והקלע המוביל דאסטי האנאס (21 נק׳) סיכמו את הסיבוב הראשון נגד קארהו, והסתכלו אל עבר המטרה הבאה: "זו תהיה אופרה אחרת״ (צילום: FIBA.BASKETBALL)

26/09/2023
עירוני ״חי מוטורס״ נס ציונה יכולה להיות מרוצה הערב (ג׳), אחרי שעמדה במשימה הראשונה שלה וניצחה את קארהו בקאסט 92-56 במשחק משכנע. אחרי מחצית ראשונה שקולה הכתומים התניעו מנועים במחצית השנייה שנפתחה בריצת 19-3 נס ציונית, ולא הסתכלו לאחור.

המאמן אלעד חסין אמר על המשחק: ״משחק טוב שלנו, החבר׳ה אולי קצת התרגשו בהתחלה אבל הגענו מוכנים והשתלטנו על המשחק בחצי השני. אני שמח שכולם לקחו חלק במשחק וידענו לחלק את הדקות - כי זה הולך להיות טורניר לא קל ואנחנו מקווים להגיע עד הסוף. כמובן שזו תחילת עונה ויש עוד הרבה מה לשפר, אבל כשהחיבור והאנרגיות הן בצד הנכון אנחנו יכולים להיות מעודדים."

על שטרסבורג, היריבה בסיבוב השני של המוקדמות אמר חסין: ״זו תהיה אופרה אחרת לחלוטין, הם קבוצה מצויינת מליגה חזקה. אנחנו ננוח, נתכונן ונראה את הוידאו - אבל אין ספק שמדובר באתגר ברמה אחרת.״

דאסטי האנאס, שהוביל את הקלעים עם 21 נק׳ אמר: ״ביצענו את תוכנית המשחק בצורה טובה, הצלחנו לנצח בהפרש גבוה בגלל המאמץ שהשקענו והעובדה ששיחקנו כקבוצה. שטרסבורג הם קבוצה מאד טובה - אנחנו נלמד אותם מחר ונתכונן אליהם. אנחנו צריכים לבוא למשחק נגדם עם אותה גישה ששיחקנו איתה היום, וזה יהיה המפתח שלנו למשחק.״
ברביעי: הכתומים חוזרים לליגה

ברביעי: הכתומים חוזרים לליגה

29/11/2023
ברוך הבא, ג׳קובי בויקינס!

ברוך הבא, ג׳קובי בויקינס!

20/11/2023
ראלי אולקינס מצטרף לעירוני

ראלי אולקינס מצטרף לעירוני

13/11/2023