"הכדורסל היה האהבה הגדולה של אלון"

נבחרת הוותיקים של ישראל השתתפה באירוע לזכרו של אלון קליינמן ז"ל, שקבוצת הנערים של עירוני נס ציונה תיקרא מעתה על שמו (צילום: באדיבות איגוד הכדורסל)

02/06/2024
 
נבחרת הוותיקים של ישראל השתתפה ביום שישי באירוע מרגש במיוחד לזכרו של אלון קליינמן ז"ל, שנפל בחודש פברואר בעזה. אלון ואחיו התאום ארז שיחקו בצעירותם בקבוצות הילדים של מכבי ראשון לציון, ובהמשך הדרך עברו לעירוני נס ציונה – שם שיחקו עד גיל הנוער.
 
במשחק שקדם לטקס שיחקו חבריהם מהקבוצות הצעירות בשתי המחלקות. לאחר מכן כאמור התקיים טקס מרגש, שבו נשאו דברים גיא – אביו של אלון ז"ל – ואחיו ארז. ארז סיפר שכדורסל היה האהבה הגדולה של אלון, והעובדה ששחקני העבר הגדולים הגיעו לכבודו היא סגירת מעגל עבורם.
 
אחרי הקרנת קליפ מרגש בעריכת המשפחה, העניקו לה שחקני העבר האגדיים יותם הלפרין, פפי תורג'מן ויניב גרין תשורות בשם נבחרת הוותיקים, ואפיק ניסים – האיש שעומד מאחורי כל פעילות נבחרת הוותיקים – נשא דברים. איתמר רוזנברג, המנהל המקצועי של עירוני נס ציונה, הכריז שאחת מקבוצות הנערים של המועדון תיקרא מעתה "עירוני אלון נס ציונה".

לאחר מכן שיחקה נבחרת הוותיקים נגד קבוצת החברים של אלון. לצד תורג'מן, הלפרין, גרין וניסים שיחקו בנבחרת הוותיקים גם ברק פלג, מורן רוט, יוגב אוחיון ובן רייס – שהיום משחק כדורסל על כיסאות גלגלים. מאות חברים, בני משפחה ואנשי כדורסל הגיעו לאירוע המרגש באולם לב המושבה, שהתקיים שעה קלה לפני משחק הפלייאוף של ליגת ווינר סל בין עירוני "חי מוטורס" ציונה למכבי "Playtika" תל אביב.


צילומים: באדיבות איגוד הכדורסל
המשכיות בקבוצה הנשים!

המשכיות בקבוצה הנשים!

10/06/2024
אסי ולט ממשיך על הקווים

אסי ולט ממשיך על הקווים

09/06/2024
עירוני סיימה העונה בשלב רבע הגמר

עירוני סיימה העונה בשלב רבע הגמר

02/06/2024